Palenie a zdrowie

Palenie papierosów standardowych psuje Twój wygląd? Przerzuć się na e-papierosa

Palenie papierosów klasycznych, nawet w małych dawkach, jest szkodliwe dla zdrowia, tak jak wewnątrz jak i na zewnątrz. Niestety nawet jeden standardowy papieros dziennie wpływa niekorzystanie na Twój wygląd. Tymczasem zdrowy rozsądek zwykle przegrywa z przyzwyczajeniami i uzależnieniami. Zgromadziliśmy spis zysków, które otrzymasz zastępując analogowego papierosa, papierosem elektronicznym.

1. Koniec ze sztucznym uśmiechem!

Palenie papierosów klasycznych powoduje żółknięcie zębów; e-papierosy (http://www.lubietopale.pl/c1,e-papierosy), które zawierają w dużej mierze mniej nikotyny, pomagają zadbać o zdrowe i śliczne zęby. W dodatku palenie papierosów klasycznych podnosi niebezpieczeństwo pojawienia się chorób stomatologicznych oraz raka jamy ustnej!

2. Zadbaj o swoją cerę!

Nie brakuje prób prezentujących ujemny wpływ palenia klasycznych na przepływ krwi, który jest odpowiedzialny za dobry wygląd skóry, a także formowanie zmarszczek. Palenie papierosów klasycznych podnosi także ryzyko zachorowania na raka skóry. Przestaw się na e-papierosy, nie zawierające trujących i rakotwórczych substancji! Palenie zwiększa także ryzyko zachorowania na łuszczycę!

3. Słabe, matowe włosy?

Palenie papierosów tradycyjnych nie tylko przyśpiesza wypadanie włosów, ale szkodzi ich wyglądowi! Trujące substancje wydzielane w czasie palenia tradycyjnych papierosów sprawiają, iż włosy stają się słabsze i bardziej matowe. Alternatywą są e-papierosy, które nie posiadają tak szkodliwych czynników.
Dodatkowo palenie związane jest z kilkoma niepotrzebnymi przemianami w organizmie.

Zdrowe palenie zapewniają bazy do liquidów które możecie kupić tutaj: http://www.lubietopale.pl/c21,bazy-do-liquidow

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s