Dla kogo są e-papierosy?

Epapierosy są adresowane w szczególności do trzech grup ludzi, ale nie jest wcale tak, iż jedynie one mogą robić zeń pożytek, a wręcz przeciwnie. Niemniej, twórcy tychże przeanalizowali zapotrzebowanie swoich przypuszczalnych klientów i doszli właśnie do nadmienionego wniosku, dlatego warto się z nim zaznajomić, tym bardziej że może się okazać, iż i my do którejś z owych grup wchodzimy.

e-papierosyI tak oto pierwszą zeń są ci, którzy palą papierosy i wcale nie mają ochoty przestać, a epapierosy adresuje się doń dlatego, iż mogą one nieomal w pełni naśladować swoje standardowe odpowiedniki, co skutkuje w zlikwidowanie całego zakresu negatywnych rezultatów nałogu, zaczynając od szkodzenia sobie substancjami smolistymi, poprzez dyskryminację z racji na zakazy palenia w miejscach publicznych, a na zlikwidowaniu uciążliwości zapachowej dla otoczenia kończąc.

Następną grupą są zaś ci, którzy epapierosy stosują do odstąpienia od uzależnienia, bowiem porcję nikotyny zlokalizowanej w liquidach można stopniowo minimalizować, za sprawą czego dojdzie się wreszcie do sytuacji, kiedy takowa będzie po prostu zbędna.

Trzecia to z kolei osoby kochające się w ogólnie pojętych gadżetach, na które współcześnie panuje moda, bowiem epapierosy do takowych bez wątpliwości należą i wcale nie zanosi się, aby w najbliższym czasie miałoby to się zmienić.

Jak więc widać, wyżej nadmienione oprzyrządowanie nie jest przeznaczone dla tych, którzy z papierosami nie mają nic wspólnego i jest to morał adekwatny, gdyż stanowczo lepiej jest w ogóle nie zadawać się z tym nałogiem, bez względu na to, czy chodzi nam o jego tradycyjną formę, czy może o formą nowatorską.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s