Co warto wiedzieć o e-papierosach?

Elektroniczne papierosy to przyrządy dość nowe, obecne na naszym rynku dopiero od kilku lat, dlatego nabywanie takowych powinno być wyprzedzone stosownym rozeznaniem, tym więcej że niejednokrotnie bywa tak, iż świat rzeczywisty różni się od tego, co można wysłuchać w reklamach.

Co zatem należy wiedzieć? A no to, że elektroniczne papierosy są przyrządami wadliwymi i w zasadzie trudno o sprzęt funkcjonujący niezawodnie przez rok (choć w ofertach ukazują się już modele zdecydowanie mniej awaryjne), że niektóre zeń nie mogą zostać powtórnie napełnione (za co odpowiada prawo reklamacyjne), że jest inność pomiędzy atomizerem i kartomizerem, więc każdy musi porównać je z prywatnymi wymogami, że smaki liquidów są niezwykle różnorakie (w tym także jeśli chodzi o te z zerową zawartością nikotyny), że pojedyncze komponenty zestawów możemy nabywać bez jakiegokolwiek ambarasu, a także bezlik pozostałych rzeczy, wpływających wprost na rzeczone już wymagania.

48_3Po drugie, elektroniczne papierosy wymagają dbałości ze strony ich właścicieli, stąd, po sfinalizowaniu zakupu, pamiętajmy o zasadniczo rozumianych zabiegach higienicznych względem tychże, takich jak choćby wymiana kartomizera czy odsączenie wyeksploatowanego płynu z atomizera. Swoją drogą, zdarzały się przypadki, kiedy to twierdzono, iż konkretne modele nie zaspokajały wymogów jakichś użytkowników, podczas gdy winę za ten fakt ponosili ci drudzy, nie słuchając instrukcji i nie realizując właśnie przed momentem rzeczonych czynności konserwacyjnych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s