Pomimo tego, że elektroniczne papierosy można palić w dowolnym miejscu, że są niedrogie w długotrwałym spojrzeniu, że nie posiadają substancji smolnych, że nie generują smrodu, i że generalnie, cechują się niezwykle dużą ilością zalet, nie można mówić o ich nieskazitelności. Dlaczego? A no dlatego, iż mają one nikotynę, a ta bezustannie jest groźna i naprawdę warto o tym pamiętać.

e-papierosyZresztą, bywały sytuacje, kiedy to elektroniczne papierosy zostały przedawkowane przez użytkowników spragnionych wypróbowania na sobie ich szkodliwości, co poskutkowało w uczucie odłączenia od otaczającej rzeczywistości, myślotok, torsje i wiele innych. Po drugie zaś, nikotyna oddziałuje na system nerwowy, który to odpowiada nań aktywizacją (czyli wzrostem tętna, ciśnienia czy glukozy) bądź uspokojeniem, co wyłącznie poświadcza, iż elektroniczne papierosy nieustannie uzależniają, a po trzecie wreszcie, aby w ogóle przed momentem wymienione spełniały swoją rolę właściwie, liquidy (zawierające nikotynę) należy chować w pojemnikach szczelnie zamkniętych, chronić je przed światłem i umieścić w takim miejscu, do którego nie będą miały dostępu nasze dzieci.

Na ostatek dobrze jest też powiedzieć, że wręcz niedopuszczalnym jest własnoręczne mieszanie surowców w celu uformowania osobistych liquidów, gdyż może to zaowocować w naprawdę poważne następstwa, tym więcej że nierozcieńczona nikotyna jest o wiele bardziej trująca, niż między innymi arszenik, a co więcej, paruje w temperaturze domowej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s